O Fibra Vitale | Zioła Fibra Vitale
Fibra Vitale to marka naturalnych ziół oczyszczających organizm. Ich producentem jest laboratorium Famacia Verde, które jest obecne na rynku od 2015 roku.

Verdelab-ikonFibra Vitale to efekt wytężonej pracy nad optymalną kompozycją ziół, które byłyby całkowicie bezpieczne, można by je stosować w długiej perspektywie czasu, działały łagodnie, a przy tym skutecznie. Stąd też powstała optymalna kompozycja ziołowych składników aktywnych, które wspierają oczyszczanie organizmu. W tym celu wykorzystujemy takie składniki, jak babka płesznik, babka jajowata, ale też rodzime siemię lniane. Ogromną wagę przykładamy też do tego, aby były to składniki najwyższej jakościmówi Marcin Bielonko, członek zarządu Farmacia Verde

Naszym priorytetem jest staranny dobór składników

Nasze zioła to maksymalna ilość składników aktywnych, które działają pozytywnie na organizm. Każdy komponent został zastosowany w celu poprawy funkcjonowania organizmu. Nie ma tu tanich wypełniaczy, czy też konserwantów i aromatów. Dla nas najważniejsza jest skuteczność oraz bezpieczeństwo stosowania. Dlatego nasze składy bazują na naturalnych ziołach, które działają jako składniki aktywne w produktach Fibra Vitale.

Dlaczego nie ma miejsca w naszych preparatach na sztuczne aromaty, barwniki, konserwanty i polepszacze? Ponieważ koncentrujemy się na faktycznej poprawie samopoczucia oraz dostarczaniu tego, co najlepsze dla zdrowia, a tak właśnie działają naturalne zioła. Ich celem jest oczyszczenie organizmu z toksycznych złogów, a nie dostarczenie kolejnych.

Igor MichajłowskiOczyszczenie jelit i całego organizmu może mieć pozytywny wpływ na ciało, ale pod warunkiem, że ten proces będzie przebiegał łagodnie. Mieszanka ziół Fibra Vitale sprawdza się w tej roli doskonale, a bogactwo cennych mikroelementów zawartych w poszczególnych ziołach, doskonale wpłynie na funkcjonowanie całego ciałamówi dr n. med. Igor Michajłowski, specjalista dermatolog Clinica Cosmetologica

Pozytywne opinie naszych klientów to dla nas najlepsza recenzja

Każdego dnia otrzymujemy najróżniejszymi drogami pozytywne komentarze od Państwa, co zawsze stanowi dla nas niesamowicie miły akcent, ale też motywację do dalszej pracy. Najlepszą motywacją i recenzją są jednak powracające do nas rzesze klientów. Dlatego też chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom, wciąż staramy się rozwijać i poszerzać naszą ofertę.

Fibra Vitale powstaje z troską o środowisko

W filozofię Fibra Vitale wpisane jest ogromne poszanowanie dla środowiska, co jest zauważalne nie tylko w stosowaniu ziół i naturalnych składników, ale też w produkcji naszych preparatów w zgodzie z zasadą poszanowania środowiska. Podczas prac nie powstają toksyczne odpady, a nasze preparaty nie są testowane na zwierzętach.

Dlaczego warto wybrać Fibra Vitale?

  • Fibra Vitale to naturalne, ziołowe preparaty, które działają skutecznie, ale nie mają negatywnego, drażniącego wpływu na jelita, czy też cały organizm.
  • Fibra Vitale zawiera wyłącznie naturalne składniki, nie zawiera żadnych dodatków chemicznych, jak aromaty, barwniki, polepszacze konsystencji.
  • Fibra Vitale posiadają optymalnie skomponowany skład, który pomoże w skutecznym oczyszczaniu jelit i organizmu.
  • Fibra Vitale stworzono z poszanowaniem środowiska.

Fibra Vitale to najlepszy sposób na naturalne, skuteczne i bezpieczne oczyszczenie organizmu.

Jesteśmy na

nasze aukcje