O Fibra Vitale | Zioła Fibra Vitale

Fibra Vitale to mieszanka ziół skomponowana z myślą o oczyszczeniu organizmu. Dzięki Fibra Vitale to niezwykle proste – wystarczy odmierzyć odpowiednią ilość preparatu i zalać wrzątkiem. Opakowanie zawiera idealne proporcje nasion następujących roślin:

  • 65% babki płesznik – nasiona bogate są w kwas uronowy, arabiozę, ksylozę, a także tłuszcze roślinne, garbniki, akubinę (glikozyd irydoidowy) i fitosterole. Doskonale wpływają na pracę układu trawiennego. Pomagają przy zaparciach i łagodzą stany zapalne towarzyszące różnym dolegliwością, w tym hemoroidom. Dodatkowo właściwości śluzowate redukują świąd i pieczenie. Ponadto nasiona babki płesznik eliminują zły cholesterol, a podwyższają ilość tego dobrego. Zwiększa ilość dobrych bakterii w jelitach. To jednak nie wszystko – babka płesznik reguluje poziom glukozy we krwi,
  • 20% siemienia lnianego – nasiona lnu zawierają kwasy tłuszczowe omega-3, witaminę E, kwas askorbinowy, substancje balastowe i śluzowe, białko, potas, cynk, żelazo oraz lignany (fitoestrogeny). Doskonale wpływają na pracę układu pokarmowego – przyśpiesza pracę jelit i działa osłaniająco. Ponadto siemię lniane wzmacnia włosy i paznokcie,
  • 15% łupin babki jajowatej – działa osłonowo, reguluje pracę jelit i łagodzi podrażnione odcinki układu trawiennego.

To jednak nie wszystko! Każde z wymienionych ziół ma jeszcze jedną, najważniejszą cechę – usuwanie toksyn oraz złogów jelitowych. Wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy, jak zanieczyszczony jest ich organizm. Efekty takiego stanu mogą być przeróżne – od kłopotów z układem trawiennym (problem z wypróżnianiem, niestrawność) po gromadzenie się wody w organizmie, wypadanie włosów i wypryski na skórze. Nagromadzone złogi mogą z czasem powodować także poważniejsze dolegliwości. Dlatego też tak ważne jest regularne oczyszczanie ciała.

Jesteśmy na

nasze aukcje
Poczekaj!
Chcesz rabat 10%?

Jesteśmy pewni, ze nasze produkty są najwyższej jakości i będą odpowiadać Twoim oczekiwaniom. Dlatego też, by zachęcić Cię do wypróbowania naszego produktu, którego jakość gwarantujemy, dajemy Ci rabat 10%.
Wpisz poniższy kod podczas zamawiania:
10RABAT2017